SON DAKİKA

Haberler
Gizlilik politikası

Avrupa Birliği kurumları tarafından kişisel verilerin işlenmesiyle ilgili olarak bireylerin korunmasına ilişkin politika, AB kurumları, organları, ofisleri ve ajansları tarafından kişisel verilerin korunmasına ilişkin (AB) 2018/1725 Yönetmeliğine dayanmaktadır.

Bu politika, haberwebte.com alanı içindeki tüm Avrupa Komisyonu web sitelerini kapsar. Bu web sitelerinin çoğunda herhangi bir kişisel bilgi vermeden gezinebilmenize rağmen, bazı durumlarda talep ettiğiniz e-hizmetleri sağlamak için bilgi gereklidir.

Bu tür bilgilere ihtiyaç duyan web siteleri, bu bilgileri yukarıdaki düzenlemeye tam olarak uygun şekilde ele alır ve kendi özel gizlilik politikası beyanlarında verilerinizin kullanımı hakkında bilgi sağlar.

Bu konuda

her e-hizmet için bir kontrolör, gizlilik politikasına uygunluğu sağlar

Avrupa Komisyonu için, Veri Koruma Görevlisi yönetmeliğin uygulanmasını sağlar ve kontrolörlere yükümlülüklerini yerine getirmeleri konusunda tavsiyelerde bulunur

tüm kurumlar için, Avrupa Veri Koruma Denetçisi bağımsız bir denetim makamı olarak hareket eder

Avrupa Komisyonu’nun ec.haberwebte.com.eu alanı içindeki web siteleri, üçüncü taraf sitelerine bağlantılar sağlayabilir. Web sitelerimizde üçüncü taraf içeriğini kullanmak için, üzerinde hiçbir kontrolümüz olmayan çerez politikaları da dahil olmak üzere belirli hüküm ve koşullarını kabul etmeniz gerekebilir.

Kişisel verilerin korunmasına ilişkin yönetmelik
e-hizmetler

haberwebte.com’da bir e-hizmet, insanlar ve Avrupa kurumları arasındaki iletişimi geliştiren bir hizmet veya kaynaktır.

haberwebte.com tarafından 3 tip e-hizmet sunulmaktadır

bilgiye kolay ve etkin erişim sağlayan bilgi hizmetleri
Politika istişarelerini ve geri bildirimi kolaylaştırmak için etkileşimli iletişim hizmetleri
AB ile satın alma, finansal işlemler, işe alım, etkinlik kaydı ve sipariş belgeleri gibi temel işlem biçimlerine izin veren işlem hizmetleri

Belirli bir gizlilik bildiriminde yer alan bilgiler

Belirli bir gizlilik politikası beyanı, verilerinizin kullanımı hakkında aşağıdaki bilgileri içerecektir.

hangi bilgiler toplanır
ne amaçla toplanıyor
toplandığı teknik araçlar
bilgilerinizi kim görür
nasıl erişebileceğiniz, doğruluğunu onaylayabileceğiniz ve bilgilerinizi nasıl düzeltebileceğiniz
verilerinizin ne kadar süre tutulduğu
bilgilerinizi korumak için hangi güvenlik önlemleri alınır
Sorularınız veya şikayetleriniz varsa kiminle iletişime geçeceğiniz
Avrupa Analitiği

haberwebte.com Analytics, Avrupa Komisyonu’nun haberwebte.com üzerindeki web sitelerinin etkinliğini ve verimliliğini ölçen kurumsal hizmettir.

Bu hizmetin kullanımını – ziyaret ettiğiniz ilk sayfanın en üstünde görünen çerez başlığı aracılığıyla veya haberwebte.com Analytics‘te – reddetmekte özgürsünüz.

Bu hizmeti kullanmamayı seçmek, haberwebte.com sitelerinde gezinme deneyiminizi etkilemez.

haberwebte.com Analytics hakkında daha fazla bilgi

haberwebte.com siteleriyle iletişim

haberwebte.com’daki birçok web sayfasında, e-posta yazılımınızı etkinleştiren ve sizi yorumlarınızı belirli bir posta kutusuna göndermeye davet eden bir iletişim düğmesi bulunur.

Böyle bir mesaj gönderdiğinizde, kişisel verileriniz sadece cevap vermek için toplanır.

Posta kutusundan sorumlu ekip sorunuza yanıt veremezse, e-postanız başka bir hizmete iletilecektir. Bir e-posta, sorunuzun hangi hizmete iletildiğini size bildirecektir.

E-postanızın ve ilgili kişisel verilerinizin işlenmesiyle ilgili herhangi bir sorunuz varsa, bunları mesajınıza eklemekten çekinmeyin.

Bilgilerin korunması

Toplanan kişisel veriler, Avrupa Komisyonu’ndaki iletişim ve bilgi sistemlerinin güvenliğine ilişkin Ocak 2017 tarihli Komisyon kararı uyarınca Avrupa Komisyonu tarafından saklanmaktadır.  

Toplanan kişisel verilerin işlemci görevi gören harici bir alt yüklenicinin bilgisayarında saklandığı durumlarda, bunlar belirli sözleşme hükümlerine ve Nisan 2016 tarihli genel veri koruma yönetmeliğinden kaynaklanan gizlilik yükümlülüklerine tabidir. 

Kişisel verilerin işlenmesine ve bu verilerin serbest dolaşımına ilişkin yönetmelik

 


Bilgileri doğrulama, değiştirme veya silme

haberwebte.com web sitesi ve alt siteleri tarafından saklanan kişisel verilerinizi doğrulamak, değiştirmek veya silmek isterseniz, aşağıdaki formu kullanarak DG Communication’daki haberwebte.com Web İletişim birimi ile iletişime geçebilirsiniz.
E-postanızda, talebinizin niteliğini (haberwebte.com web sitelerinde yayınlanan kişisel verilerin doğrulanması, değiştirilmesi veya silinmesi) açıkça belirtin ve talebinizin atıfta bulunduğu web sitesinin/web sayfalarının URL’sini ekleyin.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
SON DAKİKA