Reklamlar

İyi Partili Belediye Başkanı Şoföründen Bomba Açıklama

İyi Parti Elmalı Belediye Başkanı Halil Öztürk ile makam şoförü Ahmet Tilki'nin eşi Sümeyra Tilki arasında yasak aşk yaşandığı öne sürüldü. İlk eşinden boşanan 1 çocuk annesi Sümeyra Tilki ile Ahmet Tilki çiftinin 11 Nisan 2019'daki nikahını ise seçimi kazanıp Elmalı Belediye Başkanlığı koltuğuna oturan Halil Öztürk kıydı.
      
     
                    Haberin devamı diğer sayfada
SOSYAL MEDYADAN PAYLAŞMIŞTI
Başkan Öztürk, ilk nikâhı olan töreni, belediyenin sosyal medya hesabından da paylaşarak, mutluluklar diledi. Belediyenin sosyal medya hesabından da, "Birlikte bir ömür diyerek yola çıkan Sümeyra ve Ahmet Tilki çiftinin nikâhını kıyan Belediye Başkanımız, genç çiftimize bir ömür boyu huzur ve mutluluk temennisinde bulundu" ifadeleri kullanıldı.
Evli olan Başkan Öztürk, bir süre sonra Ahmet Tilki'yi belediye şirketi Ebton A.Ş. üzerinden işe alarak kendisine makam şoförü yaptı. Ahmet Tilki, bir süre sonra açık kalan eşinin telefonundan Başkan Öztürk ile yazışmalarına şahit oldu. Telefondaki yazışmaları okuyan ve bunların ekran kaydını alan Ahmet Tilki, 20 Temmuz'da işinden istifa ederek noter aracılığıyla belediyeye tebligat gönderdi.
Haberin devamı için diğer sayfaya geçiniz
Reklamlar

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Kramp Neden Olur, Nasıl Önlenir?